GKM Grudziądz – Stal Rzeszów 45-44
Sun 24th May, 2015 07:30 pm
Speedway Ekstraliga, Grudziądz. Round 5
Speedway Ekstraliga, Grudziądz. Round 5
GKM Grudziądz - Stal Rzeszów, 24/05/2015
# | Rider | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 14 | 15 | PTS | BP | +/- | OPP W | OPP L | EFF% | W 5-1 | W 4-2 | D 3-3 | L 2-4 | L 1-5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Ljung | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 9 | 1 | -6 | 5 | 5 | 50.00 | 3 | 1 | 1 | ||||
2 | Lukasz Sowka | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||||||||||
3 | Dawid Lampart | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 | 22.22 | 1 | 2 | 1 | ||||
4 | Greg Hancock | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6 | 6 | 3 | 66.67 | 1 | 1 | 2 | ||||
5 | Peter Kildemand | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | 9 | 2 | 4 | 7 | 3 | 70.00 | 1 | 1 | 2 | 1 | |||
6 | Artur Czaja | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 40.00 | 1 | 3 | 1 | ||||
7 | Krystian Rempala | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 | 4 | 50.00 | 2 | 2 | ||||||
9 | Artiom Laguta | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 11 | 1 | 0 | 7 | 3 | 70.00 | 1 | 2 | 1 | ||||
10 | Daniel Jeleniewski | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 3 | 4 | 42.86 | 1 | 1 | 1 | |||||
11 | Tomasz Gollob | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 4 | 60.00 | 1 | 3 | 1 | ||||
12 | Rafal Okoniewski | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 | 5 | 5 | 50.00 | 1 | 3 | 1 | ||||
13 | Krzysztof Buczkowski | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 11 | 0 | -2 | 7 | 3 | 70.00 | 2 | 1 | 1 | 1 | |||
14 | Mateusz Rujner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | |||||||
15 | Marcin Nowak | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 33.33 | 1 | 1 | 1 |
Stats legend:
1,2,3,4,5 – rider heats/biegi zawodnika
14,15 – nominated heats/biegi nominowane
PTS – points/punkty
BP – bonus points/punkty bonusowe
+/- – points difference in heats with given rider/różnica punków w biegach danego zawodnika
OPP W – opponents defeated/przeciwnicy pokonani
OPP L – opponents lost to/porażki z przeciwnikami
EFF% – percentage of opponents defetead/procent pokonanych przeciwników
W 5-1/D 3-3/L 1-5 etc. – won/draw/lost heats//wygrane/zremisowane/przegrane biegi
1. A. Łaguta, D. Jeleniewski, P. Ljung, Ł. Sówka 5:1 (5:1)
2. K. Rempała, M. Nowak, A. Czaja, M. Rujner 2:4 (7:5)
3. G. Hancock, R. Okoniewski, T. Gollob, D. Lampart 3:3 (10:8)
4. K. Buczkowski, K. Rempała, M. Nowak, P. Kildemand (W) 4:2 (14:10)
5. T. Gollob, P. Ljung, R. Okoniewski, K. Rempała 4:2 (18:12)
6. G. Hancock, K. Buczkowski, D. Lampart, M. Rujner 2:4 (20:16)
7. A. Łaguta, A. Czaja, P. Kildemand, D. Jeleniewski 3:3 (23:19)
8. K. Buczkowski, A. Czaja, P. Ljung, M. Nowak 3:3 (26:22)
9. A. Łaguta, G. Hancock, D. Lampart (W), D. Jeleniewski (W) 3:2 (29:24)
10. P. Kildemand, R. Okoniewski, K. Rempała, T. Gollob 2:4 (31:28)
11. K. Buczkowski, D. Lampart, D. Jeleniewski, A. Czaja 4:2 (35:30)
12. T. Gollob, P. Ljung, A. Czaja, M. Rujner (W) 3:3 (38:33)
13. P. Kildemand, R. Okoniewski, A. Łaguta, G. Hancock 3:3 (41:36)
14. P. Ljung, R. Okoniewski, T. Gollob, D. Lampart 3:3 (44:39)
15. G. Hancock, P. Kildemand, A. Łaguta, K. Buczkowski 1:5 (45:44)